Urząd Gminy Szczytniki zawiadamia, że  prowadzi ewidencję zbiorników bezodpływowych i  przydomowych oczyszczalni ścieków.

Obowiązkiem każdego właściciela  nieruchomości (użytkownika)  jest zgłoszenie użytkowania zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków (dotyczy to również wieloletnich użytkowników tych urządzeń, którzy dotychczas nie dokonali takiego zgłoszenia)

w terminie ostatecznym do 31.08.2022.

Zgłoszenia można składać w Urzędzie Gminy w Szczytnikach, Szczytniki 139 osobiście – pokój nr 2, za pośrednictwem poczty, poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  przez e-PUAP.

Druk zgłoszenia