Urząd Gminy w Szczytnikach przypomina, że osoby zainteresowane odbiorem popiołu przez Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta „EKO”, proszone są o:

• zakup pojemnika na popiół -120 litrów (kolor czarny lub szary), każdy pojemnik musi być odpowiednio opisany, w przypadku zakupu pojemnika w sklepie, który posiada odpowiedni asortyment, właściciel nieruchomości po zgłoszeniu się do Urzędu Gminy w Szczytnikach otrzymuje naklejkę na popiół.
  • telefoniczne zgłoszenie posiadania pojemnika na popiół do Urzędu Gminy w Szczytnikach pod numer 625971728 lub osobiście w Urzędzie- pokój nr 2

Pojemniki z popiołem należy wystawić przed posesję w dniu odbioru (zgodnie z harmonogramem odbioru) do godziny 07:00. Popiół nie powinien być zanieczyszczony.

Popiół wystawiany w pojemnikach na odpady zmieszane lub szkło nie zostanie odebranyz terenu posesji.

Sekretarz Gminy Szczytniki
     Dariusz Wawrzyniak