Urząd czynny Pon.: 8:00 - 16:00, Wt. - Pt.: 7:00 - 15:00

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła nabory wniosków na dofinansowanie zadrzewień śródpolnych i zalesianie gruntów rolnych.

O wsparcie mogą ubiegać się m.in. jednostki samorządu terytorialnego, a także jednostki organizacyjne gmin, powiatów czy województw. Od 1 czerwca ruszył nabór wniosków dotyczących inwestycji leśnych lub zadrzewieniowych. O wsparcie mogą wnioskować osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki samorządu terytorialnego, a także jednostki organizacyjne gmin, powiatów czy województw. Możliwość ubiegania się o wsparcie przysługuje wyłącznie właścicielom lub współwłaścicielom gruntu, na którym prowadzona będzie inwestycja.

Zgodnie tabelą stawek, wysokość dofinansowania na zadrzewianie wynosi 10 892 zł/ha lub 13 664 zł/ha. Wysokość stawek na zalesianie to 16 059 zł/ha lub 17 436 zł/ha. Wnioskodawcy mogą ubiegać się również o dodatkowe środki na zabezpieczenie drzew przed zniszczeniem.

Wnioski można składać do 31 lipca wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą generatora wniosków.

Więcej informacji...

 

zalesianie


Drukuj  

Aktualności

Zadzwoń

62 762 50 01

Nie wiesz gdzie masz się udać?
Nie wiesz jak załatwić sprawę?
Skontaktuj się z znami! Chętnie pomożemy!

Napisz do na wiadomość

Zapraszamy do napisania wiadomości na adres: sekretariat@szczytniki.ug.gov.pl lub kliknij w ten link i przejdź do formularza kontaktowego - KLIKNIJ TUTAJ

Nasz Newsletter

Zapisz się!

Image
Urząd czynny w godzinach
  • Poniedziałek  
  • Wtorek - Piątek 

Adres: Urząd Gminy Szczytniki, 62-865 Szczytniki 139

Publish modules to the "offcanvs" position.