Urząd czynny
Pon.: 8:00 - 16:00, Wt. - Pt.: 7:00 - 15:00

Urząd Gminy Szczytniki informuje, że w związku z ogłoszeniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu informacji o naborze wniosków w ramach Programu pn.: ”Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest” właściciele nieruchomości, którym Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) wypłaciła i rozliczyła środki, na realizację przedsięwzięcia w ramach inwestycji A1.4.1 objętej Krajowym Planem Odbudowy i Zwiększania Odporności mogą składać „Informacje o zamiarze wymiany pokryć dachowych zawierających azbest w 2024 r.

Powyższe Informacje są niezbędne do złożenia przez Gminę Szczytniki wniosku o uzyskanie dofinasowania na usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Szczytniki w ramach ww. Programu.

Dofinansowanie przedsięwzięcia będzie obejmować odbiór, pakowanie, transport oraz unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest.

Wniosek można pobrać ze strony internetowej gminy Szczytniki www.szczytniki.ug.gov.pl lub w Urzędzie Gminy Szczytniki. Informację należy składać w siedzibie Urzędzie Gminy Szczytniki pokój nr 2 lub przez ePUAP w nieprzekraczalnym terminie od 29.01.2024r. do 14.02.2024r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62 5971728.

 

WNIOSEK DO POBRANIA


Drukuj  

Aktualności

Zadzwoń

62 762 50 01

Nie wiesz gdzie masz się udać?
Nie wiesz jak załatwić sprawę?
Skontaktuj się z znami! Chętnie pomożemy!

Napisz do na wiadomość

Zapraszamy do napisania wiadomości na adres: sekretariat@szczytniki.ug.gov.pl lub kliknij w ten link i przejdź do formularza kontaktowego - KLIKNIJ TUTAJ

Nasz Newsletter

Zapisz się!

Image
Urząd czynny w godzinach
  • Poniedziałek  
  • Wtorek - Piątek 

Adres: Urząd Gminy Szczytniki, 62-865 Szczytniki 139

Publish modules to the "offcanvs" position.