Urząd czynny
Pon.: 8:00 - 16:00, Wt. - Pt.: 7:00 - 15:00

W środę 17 kwietnia 2024 r. w godz. 9:00 - 13:30, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu organizuje bezpłatną konferencję w formie webinarium pn.: „Krótkie łańcuchy dostaw produktów żywnościowych”. Konferencja skierowana jest przede wszystkim do rolników, producentów i przetwórców żywności, a także do instytucji wspierających ich działania.

 

KONFERENCJA-WEBINARIUM „Krótkie łańcuchy dostaw produktów żywnościowych”

Środa 17 kwietnia 2023 r. godz. 9:00 – 13:30
KONFERENCJA JEST BEZPŁATNA
ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu w dniu 17 kwietnia 2024 roku od godz. 9:00 do 13:30 organizuje na platformie ClickMeeting konferencję w formie webinarium pn. „Krótkie łańcuchy dostaw produktów żywnościowych”.

W programie zaplanowaliśmy 5 wykładów, podczas których prelegenci opowiedzą o kwestiach zarówno teoretycznych jak i praktycznych zakładania i prowadzenia działalności w obszarze krótkich łańcuchów dostaw produktów żywnościowych. Oprócz tego poruszone zostaną kwestie higieny produkcji i bezpieczeństwa żywności, a także zagadnienia związane z technologią przetwórstwa mięsa w rzeźniach rolniczych.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do rolników, producentów i przetwórców żywności, a także do instytucji wspierających ich działania.

Zapisz się na konferencję za pomocą aplikacji EPSU Mobilne. Aplikację pobierzesz bezpłatnie w sklepie Google Play lub App Store lub, logując się na stronie internetowej WODR w Poznaniu poprzez zakładkę w menu Wydarzenia/Szkolenia WODR lub bezpośrednio przez Link

Jeśli z powodów technicznych nie możesz zapisać się na konferencje za pomocą aplikacji – prześlij wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Temat wiadomości: Konferencja – Krótkie łańcuchy dostaw produktów żywnościowych. W treści wpisz Twoje imię, nazwisko, adres zamieszkania(lub adres reprezentowanej instytucji) oraz powiat. W odpowiedzi otrzymasz link zapraszający na konferencję.

W sprawach związanych z konferencją należy kontaktować się z Działem Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 61 863 04 18.

program konferencji


Drukuj  

Aktualności

Zadzwoń

62 762 50 01

Nie wiesz gdzie masz się udać?
Nie wiesz jak załatwić sprawę?
Skontaktuj się z znami! Chętnie pomożemy!

Napisz do na wiadomość

Zapraszamy do napisania wiadomości na adres: sekretariat@szczytniki.ug.gov.pl lub kliknij w ten link i przejdź do formularza kontaktowego - KLIKNIJ TUTAJ

Nasz Newsletter

Zapisz się!

Image
Urząd czynny w godzinach
  • Poniedziałek  
  • Wtorek - Piątek 

Adres: Urząd Gminy Szczytniki, 62-865 Szczytniki 139

Publish modules to the "offcanvs" position.