Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 3-14 lat do zapisów na II Memoriał na rowerach  MTB im. Bronka Krakusa. Honorowy patronat  nad zawodami objęli: Burmistrz Gminy Opatówek oraz Starosta Kaliski.
Wyścigi odbędą 20 października ( niedziela) na terenie malowniczego  Pałacu Tłokinia oraz w miejscowości Nędzerzew. Początek zmagań o godzinie 9:00.
Organizatorem wydarzenia jest:
Burmistrz Gminy Opatówek Sebastian Wardęcki Robert Bielawski, Przemysław Laskowski
Współorganizatorzy: Powiat Kaliski oraz Pałac Tłokinia
Wyścig organizowany jest dla dzieci, które potrafią jeździć na rowerze jak i dla dzieci, które dopiero rozpoczynają z nim swoją przygodę. Wyścig  może być fantastyczną przygodą i okazją do aktywnego spędzenia czasu z całą rodziną. Liczy się nie tylko wynik, ale też gorący doping rodziców, rodzeństwa czy też przyjaciół.  Na uczestników będą czekały puchary, dyplomy oraz nagrody.

Już dziś Gmina Opatówek zaprasza na STOISKO GMINNE, na którym dzieci będą mogły wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi. Na wszystkich dzieci będą czekały atrakcyjne nagrody.

Zapisy oraz regulamin na stronie internetowej: