Już kilka tygodni żyjemy w nowej, niezwykłej dla nas rzeczywistości. Zamarło życie towarzyskie, kulturalne, kontakty bezpośrednie. Nie wiadomo jak długo ten stan będzie determinował nasze  życie.

Niewiele wskazuje na to, by wróciły w tym sezonie  normalne zajęcia i warsztaty artystyczne w GOKu (Ci którzy dokonali już wpłat za udział w zajęciach w okresie wiosenno-letnim będą mieli w ciągu kilku najbliższych dni zwrócone na konta wpłacone kwoty),  ale w obecnych czasach mamy internet, mamy media społecznościowe i mamy siebie z naszymi kreatywnymi pomysłami.

Tak też jest i z instruktorami współpracującymi z naszym ośrodkiem kultury.

Stąd też wychodzimy z inicjatywa dla wszystkich zainteresowanych udziałem w naszych (oczywiście bezpłatnych) zajęciach internetowych.

Na tę chwilę mamy następujące propozycje:

• najprawdopodobniej w tym tygodniu najpóźniej na początku kolejnego ruszamy z zajęciami tanecznymi. Będą to filmy instruktażowe docelowo kierowane dla trzech grup: dla najmłodszych, dla młodzieży oraz dla dorosłych zumba lub aerobik.
  • jeszcze w tym tygodniu ruszymy ze specjalną ofertą przygotowań do Wielkanocy poprzez warsztaty Wielkanocne Ozdoby- coś z niczego. Wykorzystacie to co jest w domu, po co nie trzeba specjalnie  wychodzić z domu. Te warsztaty adresujemy do dzieci i ich opiekunów, wspólnie rodzinnie, możemy zabawić się w tworzenie fantastycznych ozdób na najbliższe święta.

Jeśli nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem ze strony naszej społeczności gminnej, będziemy próbowali ją poszerzać o kolejne formy aktywności artystycznej, plastycznej, muzycznej.

By uczestniczyć w naszych propozycjach potrzebujemy tylko od uczestników dwóch rzeczy dołączenia do naszej grupy na facebooku oraz przysłania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. adresu mailowego do przesyłania materiałów.

Czekamy na Wasze zgłoszenia z informacjami jakimi zajęciami jesteście zainteresowani (więcej...)

Mariusz Janiak