Urząd czynny
Pon.: 8:00 - 16:00, Wt. - Pt.: 7:00 - 15:00

W dniu 25 października br. w Urzędzie Gminy w Szczytnikach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród  Laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego „45. rocznica wyboru Jana Pawła II na papieża” i Laureatom Gminnego Konkursu Patriotycznego „Dlaczego podziwiam Rodzinę Ulmów?”. Wójt Gminy Szczytniki Pan Marek Albrecht  nie tylko zaprosił uczestników spotkania na salę sesyjną, gdzie odbywają się cykliczne sesje Rady Gminy Szczytniki oraz zebrania z sołtysami, ale również po wręczeniu nagród i dyplomów,  wyjaśnił w zarysie przybyłym uczniom i przedszkolakom - na czym polega praca w samorządzie gminnym, a także zorganizował dla  wszystkich słodki poczęstunek, dzięki pomocy pracowników Urzędu Gminy w Szczytnikach:  Pani Grażyny Kuchnickiej i Pani Anny Fedorczyk.  Pan Wójt docenił również współpracę z dyrektorami Zespołów Szkół i nauczycielami, którzy przygotowywali uczniów do konkursów, natomiast za pełnienie funkcji koordynatora ogłoszonych przez Pana Wójta gminnych konkursów - specjalne podziękowanie otrzymała Pani Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Marchwaczu Honorata Szymańska.  

   W zaszczytnym gronie Laureatów znaleźli się, zgodnie z podanymi wcześniej wynikami,  następujący uczniowie i przedszkolaki:  Gminny Konkurs Plastyczny „45. rocznica wyboru Jana Pawła II na papieża” w kategorii przedszkolaków – Natalia Dryka z ZS w Szczytnikach (I miejsce), Karolina Kuświk z ZS im. Jana Pawła II w Marchwaczu (II miejsce), Barbara Borowiak z ZS w Iwanowicach (III miejsce); w kategorii uczniów klas 1-3  - Milena Zdyb z ZS im. Jana Pawła II w Marchwaczu (I miejsce), Amanda Badowska  z ZS w Stawie i Lena Błasiak z ZS w Szczytnikach (II miejsce), Karolina Pilarska z ZS w Iwanowicach i Helena Grabowska z ZS w Radliczycach (III miejsce);  Gminny Konkurs Patriotyczny „Dlaczego podziwiam Rodzinę Ulmów?” w kategorii uczniów klas 4-6  - Lena Szymańska z ZS im. Jana Pawła II w Marchwaczu (I miejsce), Kacper Wietrzyk z ZS w Radliczycach (II miejsce), Zofia Błaszczyk z ZS w Iwanowicach (III miejsce); w kategorii uczniów klas 7-8  - Laura Golanowska z ZS w Iwanowicach i Filip Tułacz z ZS im. Jana Pawła II w Marchwaczu (I miejsce), Karolina Sobocka z ZS w Stawie (II miejsce), Aleksandra Mielczarek z ZS w Radliczycach i Marcelina Maciaszek z ZS w Szczytnikach (III miejsce).

SERDECZNIE GRATULUJEMY LAUREATOM I OPIEKUNOM!  

(Honorata Szymańska)

laureaci


Drukuj  

Aktualności

Zadzwoń

62 762 50 01

Nie wiesz gdzie masz się udać?
Nie wiesz jak załatwić sprawę?
Skontaktuj się z znami! Chętnie pomożemy!

Napisz do na wiadomość

Zapraszamy do napisania wiadomości na adres: sekretariat@szczytniki.ug.gov.pl lub kliknij w ten link i przejdź do formularza kontaktowego - KLIKNIJ TUTAJ

Nasz Newsletter

Zapisz się!

Image
Urząd czynny w godzinach
  • Poniedziałek  
  • Wtorek - Piątek 

Adres: Urząd Gminy Szczytniki, 62-865 Szczytniki 139

Publish modules to the "offcanvs" position.