Urząd czynny
Pon.: 8:00 - 16:00, Wt. - Pt.: 7:00 - 15:00

W dniu 8 października br. na sali OSP w Szczytnikach zostało zorganizowane spotkanie z seniorami, w którym uczestniczyła również Pani Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg wraz z Szefem Gabinetu Politycznego w MRiPS Panem Piotrem Trybkiem, a także Wójt Gminy Szczytniki Pan Marek Albrecht. Podczas spotkania seniorzy zostali obdarowani słodkimi upominkami, poza tym omawiano codzienne sprawy dotyczące zwłaszcza starszego pokolenia, dyskutowano o współczesnych problemach społecznych, a także dzielono się swoimi rodzinnymi radościami i troskami. Na twarzach uczestników widać było szczery uśmiech i zadowolenie, a w podziękowaniu za wzięcie udziału w tak miłym spotkaniu delegacja seniorów wręczyła Pani Minister Marlenie Maląg dostojny bukiet kwiatów. 

   Wójt Gminy Szczytniki Pan Marek Albrecht przekazuje serdeczne podziękowanie Prezesowi OSP w Szczytnikach Panu Zbigniewowi Banasiewiczowi i Strażakom za pomoc w organizacji spotkania, a także wszystkim Paniom, które upiekły ciasto z tej okazji i pomogły w obsłudze kulinarnej.    (autor tekstu: Honorata Szymańska; zdjęcia: MRiPS)


Drukuj  

Aktualności

Zadzwoń

62 762 50 01

Nie wiesz gdzie masz się udać?
Nie wiesz jak załatwić sprawę?
Skontaktuj się z znami! Chętnie pomożemy!

Napisz do na wiadomość

Zapraszamy do napisania wiadomości na adres: sekretariat@szczytniki.ug.gov.pl lub kliknij w ten link i przejdź do formularza kontaktowego - KLIKNIJ TUTAJ

Nasz Newsletter

Zapisz się!

Image
Urząd czynny w godzinach
  • Poniedziałek  
  • Wtorek - Piątek 

Adres: Urząd Gminy Szczytniki, 62-865 Szczytniki 139

Publish modules to the "offcanvs" position.