Urząd czynny
Pon.: 8:00 - 16:00, Wt. - Pt.: 7:00 - 15:00

EURES

Z chwilą przystąpienia do Unii Europejskiej w 2004 roku, Polska aktywnie uczestniczy w inicjatywach mających na celu ułatwianie mobilności pracowników w Europie, między innymi, za pośrednictwem publicznych służb zatrudnienia. Dzięki temu, poszukujący pracy mogą korzystać z bogatej oferty zatrudnienia w państwach członkowskich Unii Europejskiej i krajów EFTA, a pracodawcy z kolei mają dostęp do szerszego rynku pracy, poszukując wykwalifikowanych pracowników spoza granic kraju.
30 rocznica powstania EURES jest okazją do podsumowania osiągnięć i wpływu sieci EURES, uznania jej istotnej roli we wzmacnianiu pozycji zarówno osób poszukujących pracy, jak i pracodawców, a także spojrzenia na jej przyszłość. Jubileuszowi towarzyszy kampania pod hasłem „Godna praca w całej w Europie", która ma na celu promowanie roli EURES jako głównego narzędzia rekrutacji i pośrednictwa pracy w wymiarze europejskim i transgranicznym, ze szczególnym uwzględnieniem korzyści płynących z usług sieci skierowanych do osób poszukujących pracy i pracodawców w Europie.
Szczegółowe informacje na temat kampanii i 30 - lecia sieci EURES zamieszczone są na stronie internetowej: eures.praca.gov.pl.

Drukuj  

Aktualności

Zadzwoń

62 762 50 01

Nie wiesz gdzie masz się udać?
Nie wiesz jak załatwić sprawę?
Skontaktuj się z znami! Chętnie pomożemy!

Napisz do na wiadomość

Zapraszamy do napisania wiadomości na adres: sekretariat@szczytniki.ug.gov.pl lub kliknij w ten link i przejdź do formularza kontaktowego - KLIKNIJ TUTAJ

Nasz Newsletter

Zapisz się!

Image
Urząd czynny w godzinach
  • Poniedziałek  
  • Wtorek - Piątek 

Adres: Urząd Gminy Szczytniki, 62-865 Szczytniki 139

Publish modules to the "offcanvs" position.