Urząd czynny
Pon.: 8:00 - 16:00, Wt. - Pt.: 7:00 - 15:00

W dniu 25 kwietnia 2024 r. odbyła się  78 - ostatnia sesja Rady Gminy Szczytniki kończąca przedłużoną ustawowo najdłuższą jak dotychczas 5,5 letnią kadencję 2018-2024.

Była to okazja do podsumowań i wyrazów wdzięczności za pracę i zaangażowanie na rzecz rozwoju gminy.

W pierwszej części sesji, zgodnie z porządkiem obrad, podjęto uchwały ważne dla funkcjonowania gminy. Na zakończenie  nadszedł czas analiz i podziękowań. W czasie kadencji odbyło się 78 sesji Rady i podjęto 402 uchwały. Słowa uznania zostały skierowane do radnych, sołtysów, dyrektorów szkół i kierowników jednostek organizacyjnych gminy, pracowników Urzędu Gminy oraz wszystkich tych, którzy w ciągu upływającej kadencji wspierali działania na rzecz gminy, pracowali dla dobra gminy.

Podsumowano główne zadania i inicjatywy zrealizowane podczas ostatnich pięciu lat. Mijająca kadencja była wyjątkowa pod wieloma względami, ale zarazem trudna i wymagająca. Począwszy od tego, że czas jej trwania został przedłużony do 30 kwietnia br. Kadencja Rady Gminy upłynęła pod znakiem pandemii COVID-19 oraz wybuchu wojny w Ukrainie.

Na zakończenie Wójt Pan Marek Albrecht  i Przewodniczący Rady Gminy Pan Bogdan Augustyniak wręczyli sobie wzajemnie oraz Sekretarzowi Gminy Panu Dariuszowi Wawrzyniakowi oraz pozostałym radnym pamiątkowe tabla, a odchodzącym radnym okolicznościowe grawertony, będące wyrazem wdzięczności za działalność samorządową w okresie minionych i  mijającej kadencji.


Drukuj  

Aktualności

Zadzwoń

62 762 50 01

Nie wiesz gdzie masz się udać?
Nie wiesz jak załatwić sprawę?
Skontaktuj się z znami! Chętnie pomożemy!

Napisz do na wiadomość

Zapraszamy do napisania wiadomości na adres: sekretariat@szczytniki.ug.gov.pl lub kliknij w ten link i przejdź do formularza kontaktowego - KLIKNIJ TUTAJ

Nasz Newsletter

Zapisz się!

Image
Urząd czynny w godzinach
  • Poniedziałek  
  • Wtorek - Piątek 

Adres: Urząd Gminy Szczytniki, 62-865 Szczytniki 139

Publish modules to the "offcanvs" position.